O mnie

Witam na moim astrologicznym blogu :)

Nazywam się Natalia Stala.
Ukończyłam Szkołę Astrologii PTA, gdzie uczyłam się u takich nauczycieli jak Jarosław Gronert i Piotr Piotrowski. Poznawałam tam techniki astrologii tradycyjnej oraz współczesnej.
Uczyłam się również w AstroAkademii Wojciecha Jóźwiaka, gdzie zrozumiałam, że można mieć bardzo otwarte, krytyczne i zdystansowane podejście do astrologii. W roku 2016 ukończyłam tam kurs astrologii harmonicznej. 

Wzięłam również udział w kursie astrologii elekcyjnej (2016) oraz horarnej (2017) w Warszawskiej Szkole Astrologii u Izabeli Podlaskiej-Konkel i Miłosławy Krogulskiej. Słuchałam wielu wykładów organizowanych przez tę szkołę.
W lutym 2017 poznałam niektóre z przeciekawych indyjskich technik astrologicznych na warsztacie Rafała Gendarza. 
W styczniu 2017 poznawałam tajniki zaćmień na warsztacie Ewy Braszko.
W kwietniu 2017 odkrywałam sekrety gwiazd stałych na warsztacie Johna Frawleya.

Od czterech lat jestem związana z Wydziałem Filozofii UMCS. Ale zajmuję się tam tak „odlotowymi” rzeczami, że nie wiem czy ktokolwiek mnie traktuje poważnie. A już na pewno ja nie traktuję poważnie bycia naukowcem, bliżej mi do bycia artystą, w końcu pół życia przeznaczyłam na rozwój artystyczny i sztukę, żeby ostatecznie zająć się sztuką intuicyjną, duchową, energetyczną. Na uczelni badam głównie wschodnie soteriologie oraz zachodni ezoteryzm. Interesują mnie głównie zagadnienia związane z filozofią religii i to z nią wiąże się moja dydaktyczna ścieżka. Mam już na koncie trochę doświadczenia w uczeniu studentów przedmiotów związanych ze wschodnimi religiami.

Jednak czasem czuję, że sztywny gorset naukowości mnie uciska i piszę wówczas popularnonaukowe artykuły – publikuję w Czwartym Wymiarze i Nieznanym Świecie. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Badań nad Zachodnim Ezoteryzmem. 
Już od wielu lat zajmuję się Vedic Artem, a od roku 2014 jestem rekomendowanym nauczycielem tej świetnej duchowej techniki terapeutycznej (Vedic Art klik). 

Od 2009 świadomie praktykuję buddyzm, gdyż to właśnie wtedy przyjęłam schronienie w Trzech Klejnotach: Buddzie, Dharmie i Sandze. Jest to jeden z najważniejszych elementów mojego życia. Najbliższa jest mi praktyka dzogczen. Miałam kontakt z wieloma różnymi wspaniałymi nauczycielami, od których wiele się nauczyłam. 


 2 komentarze:

  1. ciekawie zaprezentowany blog, interesująca zawartość

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Siddhādeśa , Blogger