Oferta

Jeśli chciał(a)byś zamówić horoskop, serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą:
Horoskop indywidualny, czyli potencjały, osobowość, możliwości - 250 zł 
Prognoza - 250 zł 
Konsultacja związana z konkretną sprawą/problemem (np. wyznaczeniem daty, odpowiedzi na pytanie za pomocą astrologii horarnej, pomoc w wyborze kierunku zawodowego, czy podjęcia decyzji) - 100 zł

Do wykonania horoskopu potrzebne są następujące informacje: dokładna godzina narodzin, data oraz miejsce. Proszę też o krótki opis sytuacji, a także o podanie źródła godziny urodzenia, oraz napisanie aktualnego miejsca zamieszkania (jeśli jest inne niż miejsce urodzenia). W przypadku pytania o związek proszę o informację ile poważnych związków miało już miejsce.  

Jak zamówić horoskop? 

Przez formularz kontaktowy, który znajduje się z prawej strony bloga, bezpośrednio przez maila: stala.natalia@gmail.com.

Analizę prześlę w pliku pdf lub prześlę nagranie, które będzie można odsłuchać, istnieje również możliwość konsultacji via skype/telefon.

Horoskop indywidualny to analiza urodzeniowego kosmogramu – potencjałów, osobowości, talentów, sfer, w których można osiągnąć sukces, a w których mogą pojawić się trudności. Urodzeniowy horoskop pokazuje w czym jesteśmy mocni, a w czym słabsi, w jakiej sferze możemy mieć problemy. To dobra technika dla osób, które nie są pewne, jaką drogę zawodową obrać, czy w którym kierunku się rozwijać. Polecana dla osób, które mają w jakiejś sferze problemy, np. w relacjach z ludźmi. Horoskop może uwidocznić jakie osoby przyciągamy, jaki typ partnera i jaki rodzaj związków tworzymy. Jest to podstawowy horoskop bardzo przydatny przy analizie prognozy, czy horoskopów porównawczych. Dobra dla osób, które nie są pewne swoich możliwości i swojego potencjału, lub kierunku, w którym chcą podążać.

Co uzyskasz:
 • poznasz swój potencjał, w który może nie wierzysz;
 • dowiesz się jakie masz predyspozycje zawodowe, w których sferach możesz odnieść sukces;
 • spróbuję uzyskać informację w jaki sposób możesz zarabiać, jeśli sam do końca nie wiesz;
 • poznasz schemat swoich związków partnerskich, co może być przydatne do pogłębionej pracy nad sobą; spróbuję uzyskać informację jakich partnerów przyciągasz i czy masz szansę na stabilną i zdrową relację, czy astrologia daje podpowiedź, jak to uzyskać w twoim przypadku;
 • która sfera może sprawiać ci najwięcej problemów, a gdzie pójdzie ci najłatwiej i najsprawniej;
 • które dni/kolory są dla Ciebie pomyślne, jakie remedia stosować;
 • jakie masz predyspozycje do ewentualnych chorób.
Prognoza – używając różnych astrologicznych technik jestem w stanie stworzyć prognozę albo ogólną, albo dotyczącą konkretnej sfery życiowej (np. związków, pracy). Pokaże to, czy jest lepszy czas na to, by szukać partnera, czy może na to, by skupić się na sferze zawodowej. Wskaże ewentualne trudności, które mogą oznaczać, że lepiej się wstrzymać z pewnymi projektami, oraz pozytywne potencjały, jeśli takie będą, które mogą oznaczać, że Kosmos sprzyja realizacji planów i marzeń. Pozwala to lepiej przygotować się na pewne wydarzenia, oraz dostosować swój indywidualny plan, tak by współgrał z energiami Kosmosu.

Co uzyskasz:
 • spróbuję cię przestrzec, jeśli dostrzegę jakieś zagrożenia, powiem, kiedy skończy się zła passa;
 • dowiesz się kiedy jest idealny czas na działania, a kiedy nic może nie wychodzić;
 • astrologia może pokazać kiedy masz większą szansę na spotkanie partnera, a kiedy mogą być trudności, a nawet kiedy można natknąć się na oszusta.
Astrologia horarna – najlepsza do konkretnych, prostych pytań, w których odpowiedzi mają być jednoznaczne. Na przykład: „Czy jechać w podróż?”, „Gdzie jest portfel?”, „Czy wygram w totolotka?”, "Czy w tym roku wyjdę za mąż?", "Czy wakacje będą udane?". Pomocna w sytuacjach, gdy konieczne jest podjęcie decyzji, lub gdy jest do rozpatrzenia problem.

Co uzyskasz:
 • konkretne odpowiedzi na niemal wszelkie możliwe pytania, które są jasno sprecyzowane;
 • dowiesz się czy uda się pozytywnie zakończyć sprawę w sądzie, jak przebiegnie operacja, czy ze związku będzie ślub... a także spróbuję odpowiedzieć na wszystkie inne tego typu zagadnienia;
 • pomoc w podjęciu decyzji, jeśli nie wiesz co robić za pomocą astrologii horarnej można uzyskać prostą odpowiedź czy warto się angażować w dane działania.


Astrokartografia – ta metoda pozwala na poszukanie idealnego miejsca zamieszkania. Pomaga dostrzec, w którym miejscu Globu potencjały horoskopu realizują się najpełniej, a gdzie mogą pojawić się wyzwania. Zalecana przy przeprowadzkach i podróżach. Może pomóc ustalić, w jakim miejscu najmocniej się zregenerujemy i doładujemy baterie, gdzie spędzimy najlepszy i najmilszy czas, a jakich miejsc powinniśmy unikać. Pomoże wybrać takie miejsce na wakacje, w którym spędzimy cudowny czas i wrócimy wypoczęci.
Co uzyskasz:
 • dowiesz się, w którym miejscu na Ziemi masz największe szanse na rozwój;
 • dowiesz się, czy warto się przeprowadzić i gdzie; co w nowym miejscu może się pojawić, jakie wyzwania, zmagania, czy to miejsce, w którym nasz potencjał się rozwinie, czy może niefart;
 • spróbuję uzyskać informacje dotyczącą ewentualnych trudności, zagrożeń w nowym miejscu;
 • spróbuję ustalić idealne miejsce na wakacje, w którym w pełni odpoczniesz.
Horoskop elekcyjny – dzięki tej technice astrologicznej można dobrać jak najlepszy moment na rozpoczęcie działań. Oscyluje ona na pograniczu magii, gdyż zgodnie z jej założeniami, szczęśliwy moment zapewni szczęśliwe skutki i pomyślność. Toteż takie wydarzenia jak ślub, zaręczyny, kupno domu, podpisanie umowy, przeprowadzka, zakup auta, powinny odbywać się pod szczęśliwą gwiazdą.

Co uzyskasz:
 • magiczne wzmocnienie działania, które planujesz.
Pańćanga
Podstawowa technika, od której w astrologii wedyjskiej rozpoczyna się analizę horoskopu. Pokazuje ona emocje, karierę, zdrowie, umysł oraz jogę. Gdy już na tym etapie jest problem, to zabarwi cały horoskop bardzo mocno i tutaj należy poszukać odpowiedniego remedium. Pańćanga opisuje co da zawodowe spełnienie, jak wzmocnić emocje (jeśli jest z nimi problem), gdzie jest źródło siły w horoskopie i jaki jest poziom witalnej energii oraz zdrowie.


Astrokalendarz: szczegółowa prognoza dzień po dniu (roczna, licząc od momentu zgłoszenia).
Co uzyskasz:
 • informacje kiedy jest dobry czas na ważną rozmowę, gdy chcesz zrobić dobre wrażenie, a kiedy lepiej unikać istotnych spotkań;
 • które dni w roku są najlepsze na relaks i urlop, a kiedy lepiej zakasać rękawy i pracować;
 • kiedy masz słabszy dzień i możesz czuć się gorzej; kiedy lepiej uważać na oszustów, albo na wypadki;
 • które dni w danym roku są dla ciebie najlepsze, masz największy potencjał do efektywnych działań, a które wręcz przeciwnie.
Horoskop porównawczy – wymaga on analizy horoskopów indywidualnych obu partnerów, następnie przyrównania ich do siebie, oraz spojrzenia na tzw. horoskop kontaktowy. Jest to bardzo skomplikowana technika, która pozwala lepiej zrozumieć związek i partnera. Pokaże trudności i wyzwania relacji, jej mocne i słabe strony, a także ewentualne wzloty i upadki (wraz z prognozą). Idealna do analizy najróżniejszych relacji interpersonalnych (romantycznych, rodzicielskich, biznesowych).
Co uzyskasz:
 •  dowiesz się czy ta osoba pasuje do ciebie, co razem możecie zdziałać, gdzie mogą być trudności;
 • dowiesz się czy warto współpracować z daną osobą, czy to odpowiedni wspólnik/pracownik, czy raczej będą konflikty, albo nawet ta osoba przyniesie rodzaj niefarta;
 • możesz spróbować lepiej zrozumieć swoją relację z dzieckiem, albo uzyskać wskazówki jak ją poprawić, czy są sfery, w których możliwe jest porozumienie;
 • dowiesz się kiedy relacja może napotkać wyzwania, trudności, albo wejść na nowy etap.
 • jeśli jesteś niepewna czy ten partner jest docelowym, to horoskop pomoże to rozjaśnić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Siddhādeśa , Blogger