czwartek, 7 września 2017

Czy dojdzie do podpisania umowy?

Kobieta poszukuje mieszkania w Warszawie. Znalazła idealne i bardzo chciała, aby doszło do podpisania umowy.

Właścicielka powiedziała, że chciałaby porozmawiać ze wszystkimi kandydatami i pod koniec tygodnia da odpowiedź. Działo się to w poniedziałek. Kobieta była zdecydowana, żeby od razu podpisać papiery, ale musiała poczekać na decyzję. Ciekawa wyniku sprawy poprosiła o horoskop horarny i oto, co wyszło.

Pytający: Jowisz w Wadze na termach Wenus: chciałaby, żeby było to wygodne mieszkanie, ładne, w przyjemnej okolicy, otoczone zielenią.
Właścicielka: Merkury w Lwie w VIII domu – zapewne się stresuje i martwi, czy uda się jej znaleźć odpowiednią osobę. Na termach Marsa: myśli bardzo dużo o swoim mieszkaniu i na pewno jest dla niej ważne, cenne i nie chce go oddać w niepowołane ręce.
Mieszkanie: Mars w Pannie: jest ono w dobrej lokalizacji, czyste, ładne, eleganckie, dobrze wyposażone.

Brak aspektu między Jowiszem a Merkurym, to wskaźnik, że nic z tego nie będzie. Drugi - Księżyc separuje od Merkurego i Marsa, było oglądanie mieszkania i to by było maksimum w tej sprawie. Trzeci wskaźnik na nie – Uran na IC, antiscion Marsa i Merkurego na owej planecie. To mnie zastanowiło, bo mówi o czymś niespodziewanym. Zatem musiało pojawić się jakieś zaskoczenie i nagły zwrot akcji. I było – właścicielka nie zadzwoniła pod koniec tygodnia, tylko zaraz następnego dnia. Powiedziała, że trafił się chętny do wynajmu na najbliższe kilka lat (pytająca jedynie na rok), więc ona chce z nim podpisać umowę. 
Uran na osi może bardzo przyśpieszyć akcję!

1 komentarz:

Copyright © 2016 Siddhādeśa , Blogger