wtorek, 29 listopada 2016

Na randce z Marsem w Pannie.

Umówiłaś się na randkę z mężczyzną, który ma Marsa w Pannie i nie masz pojęcia czego się spodziewać? Trafiłaś zatem we właściwe miejsce.
Zanim jeszcze wyjdziesz z domu starannie przemyśl w co się ubierzesz. Mars w Pannie to nie Mars w Rybach, który byłby bardziej skupiony na zatapianiu się w Twoim spojrzeniu i marzeniu o waszym wspólnym życiu, podróżach i wielkiej miłości. Nie. Mars w Pannie spojrzy na każdy detal, a w głowie będzie miał tablicę, na której będzie Cię punktował w skali od 1 do 10. Może nawet się podzieli jakimś krytycznym spostrzeżeniem. Zatem nie, nie myśl, że pójdziesz w wymiętej koszuli z cyckami na wierzchu i swoją aurą zwalisz go z nóg (oczywiście może mieć taką Wenus, że akurat by mu to pasowało, ale dla potrzeb tego artykułu upraszczamy nieco). Mars w Pannie lubi i ceni skromność, porządek i schludność. Więcej zyskasz przygotowując w sobie luz i dystans, żeby czasem krytycyzm Marsa w Pannie nie sprawił, że stracisz swój naturalny uśmiech. 

Naturalność jest czymś, co taki Mars ceni. Oprócz zamiłowania do detali, analizy, doskonalenia się w czymś bardzo szczegółowym, taki Mars może być lekko nieśmiały, ostrożny, skromny. Dlatego jeśli będziesz zbyt krzykliwa, głośna i w ogóle „za bardzo”, możesz tylko takiego Marsa wystraszyć.
Kiedy już Mars w Pannie oceni i zanalizuje czy ta partnerka jest dla niego dobra, czy razem mogą dążyć do doskonałości i się ulepszać, a w skali od 1 do 10 będzie miała przynajmniej 9, wówczas można liczyć na to, że ów Mars się zaangażuje. Wcześniej oczywiście zrobi dokładny research na Twój temat, więc jak coś wyskakuje w wyszukiwarce google, czego się wstydzisz, to Mars w Pannie to na pewno znajdzie i jeśli oceni to negatywnie, to zapomnij o nim, a jeśli wykrzesa z siebie trochę wyrozumiałości, to całkiem spore szanse są na to, żeby z tej mąki był chleb.

Jak to zaangażowanie się przejawi? Poprzez pomoc. Tu coś naprawi, tam coś podpowie jak można coś zrobić lepiej. Bo ten Mars bardzo dużo wie na temat tego, jak można robić coś lepiej. On lubi się zaopiekować kimś, zatroszczyć, szczególnie gdy widzi, że masz za dużo wolnego czasu i  jak w konstruktywny sposób mogłabyś ten czas spędzić. Doskonale pomoże Ci zorganizować Twój własny grafik, byś spędzała każdy dzień wydajniej, lepiej, a Twoja energia nie marnowała się na głupoty. Taki Mars to skarb.
Pomoże Ci dobrać lepszą dietę, wydajniejszy trening, a nawet znajdzie Ci lepszego specjalistę od masażu. Twoje życie wskoczy zatem na kilka poziomów wyżej jeśli chodzi o perfekcjonizm i doskonałość. Przynajmniej tak będzie myślał ten Mars i będzie się z tego w duchu cieszył. Pamiętaj: tak samo jak on jest krytyczny wobec Ciebie, jest on krytyczny i wymagający wobec samego siebie. A może nawet bardziej. 

Chodzą plotki, że Mars w Pannie nie do końca lubi seks. Ale spójrzmy na to, że to przecież znak ziemski, a znaki ziemskie mają w sobie zmysłowość. Wprawdzie Panna to nie Byk, czy nawet nie Koziorożec, ale jednak ziemia. Może traktować seksualność bardzo fizjologicznie, albo drobiazgowo tę sferę analizować, albo potraktować to jako kolejną sferę, w której można osiągnąć doskonałość i perfekcję. Ale w sposób kontrolowany. Mars w Pannie uwielbia kontrolę, samokontrolę i kontrolę innych. To jego prawdziwy żywioł. Zapomnijcie o spontaniczności (mówimy o samym czystym Marsie w Pannie, wiadomo, że horoskop to całość i inne elementy mogą to zrównoważyć).

Jednak Mars w Pannie to pracoholik, więc te powyższe opcje tylko wtedy, gdy znajdzie na to czas między pracą, dietetykiem, siłownią, krytykowaniem czegoś i ulepszaniem świata. Słabszą stroną jest to, że może mieć problem z relaksem. Mocną: wierność.
Wciąż zastanawiasz się czy to odpowiedni Mars dla Ciebie? Jeśli będziesz się cieszyć, że ktoś pamięta o tym, byś zawsze miała nici dentystyczne i nową szczoteczkę do zębów, to tak. Jeśli lubisz mężczyzn, którzy wciąż zbierają informacje, są pracowici, zaradni, naprawią zlew, wymienią oponę, wygrają główną nagrodę w 1 z 10, rozwiążą każdą krzyżówkę i nie boją się planować, to tak, to jest partner stworzony dla Ciebie!
Jeśli jesteś kobietą i tak się składa, że sama masz Marsa w Pannie, to oznacza to, że właśnie opisałam Twój ideał partnera. Takich mężczyzn cenisz i do takich płonie Twoje serce. Mars w horoskopie mężczyzny pokazuje jak wyraża on swoją siłę i męskość, a to czy masz szansę wpaść mu w oko, to w znacznej mierze kwestia tego, gdzie jest jego Wenus, bo to ona mówi o tym, jakie kobiety mu się podobają (no, w wielkim uproszczeniu, ale jak chcecie wiedzieć więcej to polecam przejrzeć listę lektur: lektury ).

2 komentarze:

 1. Bardzo cenny dla mnie artykuł. Dwa razy kochałam i ...obaj mieli Marsa w Pannie!! / Zresztą - obaj też mieli go w bliskości mojego ascendentu.../może to i najważniejsze??/
  Wszystko się zgadza. Dosłownie BINGO!
  Bo jeden z tych Panów był przez 36 lat moim mężem wiec poznałam go bardzo dobrze. /Niestety - od trzech lat nie żyje i nie ma komu mną się zaopiekować/
  Co do seksu - jakoby ci panowie nie lubili - nieprawda!! Wręcz odwrotnie...;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Co do seksu - jakoby ci panowie nie lubili - nieprawda!! Wręcz odwrotnie...;)"
   To zależy od dokładnego położenia.W pannie chyba najbardziej cnotliwym miejscem jest około 20 stopień.U kobiet chyba jest to jeszcze bardziej wyraźne.Natomiast co innego np. 20 stopień baranka.Takie osoby są w tych sprawach zwykle dużo bardziej wyrywne jeżeli nie mają czegoś w"kastracyjnym"miejscu horoskopu.Do tego niektórzy maja dziwne zasady np. interesują je tylko osoby które nie mają chęci.

   Usuń

Copyright © 2016 Siddhādeśa , Blogger