sobota, 20 sierpnia 2016

Księżyc w Baranie

Dziś o godzinie 21.18 Księżyc wejdzie do znaku ognistego Barana i posiedzi tam aż do 22.08 do godziny 23.22. Tak położona Luna obdarza zastrzykiem energii, ale należy uważać by nie wpaść w irytację i gniew. Dlatego zamiast kawy lepsza będzie zielona herbata, a zamiast piwa jogging. To dobry czas na działania wymagające refleksu, przebojowości, pewności siebie. Sprzyja rywalizacji i aktywnym działaniom, oraz wyjściu poza rutynę i utarte schematy. Dobry czas na wdrażanie w życie nowych projektów.

Niedziela: Księżyc w trygonie z Marsem i Saturnem; wieczorem kwadratura z Plutonem.
Dobry czas na romansowanie, bo ten ognisty układ doda energii, a Saturn trwałości i odpowiedzialności. Idealny dzień na spotkania towarzyskie i sport. Chociaż wieczorna zmiana aury może przynieść jakieś cięższe emocje. Pamiętajcie o zdrowym wyrażaniu gniewu.

Poniedziałek: Księżyc w koniunkcji z Uranem, w kwinkunksie z Wenus i Merkurym i Jowiszem, Słońce w trygonie z Księżycem; a o godz.18.40 wchodzi do znaku Panny.
Merkury z Jowiszem i Wenus w Pannie sprzyja pisarzom, dziennikarzom, redaktorom. Dobry czas na poprawianie i redagowanie tekstów, czy w ogóle pisanie. Zwłaszcza, że Uran z Księżycem może przynieść jakieś niekonwencjonalne pomysły i rozwiązania. Idealny dzień na pracę intelektualną, czy związaną z reklamą, albo uczenie się. Urzędowe sprawy mogą pójść dobrze, gdyż koniunkcja z Wenus doda dyplomacji i umiejętności rozmawiania z innymi, a także sprzyja szukaniu pokojowych rozwiązań.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Siddhādeśa , Blogger